Podsumowanie programu ,,Pomocna Dłoń"

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
30 czerwca 2022

We wrześniu 2021 r. uczniowie klasy VIIIb wyszli z inicjatywą, aby  odpowiednio powitać uczniów klas I i IV naszej szkoły podstawowej. Stwierdzili,   iż sami doskonale pamiętają ten czas, gdy szkoła wydawała im się ogromna, a starsi uczniowie nie zwracali na nich uwagi. 

Chcieli pokazać, że młodsi uczniowie mogą na nich liczyć i czuć się dobrze.  Postanowili oprowadzić pierwszoklasistów  i nowoprzybyłych uczniów po budynku szkolnym, a także zapoznać uczniów  klas IV z technikami skutecznego uczenia się.  Na zakończenie spotkania obdarowali swoich młodszych kolegów własnoręcznie przygotowanymi zakładkami do książek i słodkim upominkiem. 
W miesiącu maju i czerwcu uczniowie klasy VIIIb przygotowywali szereg niespodzianek dla uczniów klas ,,O" i III szkoły podstawowej. Były to zajęcia warsztatowe, podczas których mogli utrwalić słownictwo i wyrażenia z języka angielskiego. Podczas tych zabaw dzieci nawiązały kontakt ze starszyzna szkolną i spędzili miło czas. Podczas rozmów mogli również dowiedzieć się jak wygląda nauka na kolejnym etapie edukacyjnym.
Magdalena Sokołowska
Anna Krasnodębska

Galeria

  • Powiększ zdjęcie